Duyurular

...

Yaz Okulu

 

Yaz Okulu ile ilgili ceng.cu.edu.tr sistemimize "Yaz Okulu Sistemi" vardır.

Yaz Okulunda başka üniversitelerden ders almak isteyen öğrenciler, ceng.cu.edu.tr üzerinden Yaz Okulu Sistemi'ne girip almak istedikleri her ders için yeni bir başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu sistem üzerinden Yaz Okulu Komisyonundaki hocalarımız almak istediğiniz dersleri inceleyerek RED ya da ONAY verecekler. Sizlerde onay almanız durumunda karşı üniversitenin yaz okuluna ders kaydınızı yaptırabileceksiniz.

 

- Bizde yerine saydırmak istediğiniz ders listede çıkmıyorsa aelmas@cu.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.

- Hatalı başvuru yaparsanız, başvurunuz onay ya da red alana kadar silip tekrar başvuru yapabilirsiniz.

- Bazı üniversitelerde yaz okulu başvuruları Haziran sonuna kadar, özellikle bu üniversitelerden ders almak isteyenlerin hızlıca başvuru yapmaları gereklidir.

- Bölüm sitemizde yer alan yaz okulu bilgileri güncellenmiştir. https://bmb.cu.edu.tr/storage/belgeler/yaz_okulu/YazOkuluBilgileri.pdf

- Geçen dönem onay verilen ders listesine https://bmb.cu.edu.tr/storage/belgeler/yaz_okulu/YazOkulu2021.pdf linkinende ulaşabilirsiniz.

- Önceki yıldan kabul edilmiş bir ders dahi olsa yine de başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

- Sistem yeni olduğu için sorunlar olabilir. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda aelmas@cu.edu.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dersin lab teori birleşik halini karşı üniversiteden alacaksanız bizde hem laba hem teoriye ayrı ayrı başvuru yapmanız gereklidir. Örneğin;

Data Structures - Veri Yapıları

Data Structures Lab - Veri Yapıları